Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Być świetną firmą technologiczną na świecie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Certyfikaty
dobra jakość Zewnętrzna kulka LED na sprzedaż
dobra jakość Zewnętrzna kulka LED na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd. Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.
Our famliy Front desk Office area honor and certificate part of warehouse machine

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki : newlight / OEM
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Newlight Investment Development Co., Ltd. została założona w 2012 roku. Po latach ciężkiej pracy i rozwoju nasza firma ustanowiła kompletny system produkcji, badań i rozwoju, sprzedaży i serwisu. W 2015 roku nasza firma została oceniona jako przedsiębiorstwo high-tech w Shenzhen i wyrosła na nowoczesną firmę zajmującą się produkcją, badaniami i rozwojem, sprzedażą i serwisem produktów fotoelektrycznych LED. Nasze produkty to przede wszystkim oświetlenie słoneczne LED, meble LED, oświetlenie LED smart, urządzenia do nauczania LED i inne produkty.

Nasza firma założyła trzy firmy w Shenzhen, Shanwei i Dongguan. Każda firma ma podział pracy i współpracy, aby wprowadzić nasze odpowiednie korzyści. Badania i rozwój, sprzedaż i serwis Shenzhen, produkcja i przetwarzanie w Dongguan i Shanwei sprawiły, że osiągnęliśmy optymalną alokację zasobów i zapewniamy klientom przystępne produkty i najlepsze usługi.

Obecnie produkty naszej firmy są sprzedawane w 68 krajach i regionach na całym świecie. Nasze produkty zostały powszechnie uznane i zgromadziły bogate doświadczenie w handlu zagranicznym. Cały ładunek w naszej firmie posiada certyfikaty CE, Rohs, UL, FCC, C-tick, PSE i innych krajów. Newlight ma kilkudziesięciu sprzedawców, którzy mogą obsługiwać naszych klientów, pięciu profesjonalnych inżynierów odpowiedzialnych za badania i rozwój produktów, dwa zespoły QC w celu zapewnienia jakości testów produktów i setki ludzi jako zespół produkcyjny w celu zapewnienia produkcji. Silne możliwości badawczo-rozwojowe, setki produktów i profesjonalne usługi będą nadal tworzyć dużą wartość dla klientów.

W ciągu następnych pięciu lat będziemy kontynuować doskonalenie systemu firmy, opracowywać najlepsze i doskonałe produkty, ustanawiać bardziej znormalizowaną linię produkcyjną i podnosić poziom obsługi klienta, a następnie wspierać naszą firmę w integrowaniu usług badawczo-rozwojowych, produkcji i sprzedaży. zrównoważony rozwój Firmy high-tech.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Anton

Tel: 86-0755-29184800

Faks: 86-0755-29184600

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)